Serdecznie zapraszamy na szkolenie zatytułowane: "Problemy ortopedyczne wieku dziecięcego i młodzieńczego" które organizujemy dnia 10 maja 2012r.

Szkolenie adresowane jest do lekarzy pediatrów.

Szczegółowy zakres tematyczny szkolenia prezentuje plan szczegółowy szkolenia, zamieszczony poniżej:

Godzina 8.30 - Rejestracja uczestników, bufet kawowy

9.00 - Rozpoczęcie szkolenia

9.10 - STAW RAMIENNY - dr Henryk Noga

Wykład: "Problemy stawu ramiennego u dorastających: bóle barku, wiotkość stawowa, pierwsze oraz nawracające zwichnięcia stawu ramiennego"

10.10 - STAW BIODROWY dr Mariusz Smolik

Wykład: "Problemy dziecięcego stawu biodrowego: dysplazja, złuszczenie głowy kości udowej, biodro szpotawe, zapalenie stawu biodrowego"

10.45 Lunch

11.15 STAW KOLANOWY dr n. med. Juliusz Dec

Wykład: "Najczęstsze urazy i obrażenia dziecięcego stawu kolanowego: niestabilność    rzepki, niestabilność przednia stawu kolanowego, urazy łąkotek, łąkotka tarczowata, martwica chrzęstno-kostna w obrębie stawu kolanowego"

Wykład: "Jałowe martwice kości wieku dziecięcego"

12.15 LIVE SURGERY Zabiegi operacyjne na żywo

13.15 Bufet kawowy

13.30 Zajęcia praktyczne: staw ramienny, biodrowy, kolanowy

część pierwsza: Studium Przypadku z udziałem pacjenta

część druga: ćwiczenia praktyczne z udziałem pacjenta

14.30 Zakończenie: podsumowanie, wypełnienie ankiety, rozdanie certyfikatów.

Za udział w szkoleniu zostaną przyznane punkty edukacyjne w liczbie 6.

Opłata rejestracyjna za udział w szkoleniu wynosi 50 zł i obejmuje: udział w szkoleniu, posiłki w przerwach szkolenia, certyfikat uczestnictwa, konsultacje z prelegentami.

Zgłoszenie udziału w szkoleniu:

a)       Za pośrednictwem strony internetowej www.sport-klinika.pl (zakładka szkolenia/terminy szkoleń; po wybraniu terminu szkolenia należy wypełnić „zgłoszenie udziału w szkoleniu”)

b)       Naukowi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres mailowy, adres korespondencyjny, miejsce pracy.