Dzięki uprzejmości Pani Renaty Obuchowskiej, organizatorki konferencji prasowej poświęconej wprowadzeniu wytycznych postępowania diagnostyczno-terapeutycznego dotyczącego moczeniu nocnemu u dzieci, otrzymaliśmy materiały prasowe z tej konferencji.

Konferencja odbyła się 4 października 2012 r. w Warszawie. W śród uczestników konferencji byli przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Urologów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Nefrologów Dziecięcych oraz przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. W trakcie konferencji zostały przedstawione wytyczne oraz przedstwiono informacje o tym jak ważny jest to temat.

Wszystkich zainteresowanych tą tematyką kierujemy do Pani Renatay Obuchowska-Kozak
D&D Communication
ul. Głogowska 18